Вітаємо Вас на сайті "Ременерго" ПАТ "Центренерго"

Відокремлений підрозділ «Ременерго» є ремонтним структурним підрозділом Публічного акціонерного товариства «Центренерго», який виконує роботи по ремонту основного і допоміжного устаткування на теплових електростанціях Товариства.

При проведенні ремонтних робіт ми використовуємо не тільки стандартне обладнання, а й обладнання, яке розроблене та виготовляється фахівцями ВП "Ременерго" на виробничих площах, що знаходяться в місті Черкаси.

Виробничо-технічний відділ нашого підприємства застосовує у своїй роботі сучасні наукові розробки і комп'ютерні технології, що дає можливість оперативно і якісно вирішувати інженерні завдання різної складності.

Наше підприємство має достатні технічні та технологічні умови для виробництва якісних виробів відповідно до вимог вітчизняних і зарубіжних стандартів, постійно проводить роботу з розширення асортименту продукції та ринків її збуту. У своїй роботі ми використовуємо професійне промислове обладнання.

На виробничій базі нашого підприємства застосовуються:

 • технологічні процеси з обробки металів тиском, згинанню і рубці листового металу;
 • обробка металів різанням;
 • технологічні процеси електрозварювання ручного, напівавтоматичного, в повітрі і середовищі вуглекислого газу, газополум'яна різка металу;
 • повністю автоматизований технологічний процес грунтового та покривного фарбування металовиробів.

Індивідуальний підхід, чітка організація процесу виробництва, професіоналізм і відповідальність наших співробітників - гарантія надання оптимального набору послуг і високої якості сервісу.

Впевнені, що співпраця з нами залишить у Вас лише позитивні враження та допоможе Вам досягти успіху та процвітання Вашого бізнесу.

 • Черкаська механічна дільниця, завдяки особливій увазі Товариства, значно зміцнила свої технічні можливості і на даний час успішно виготовляє вузли, комплектуючі та запасні частини для ремонту енергетичного обладнання ТЕС Товариства згідно їх заявок. Номенклатура запасних частин, вузлів та комплектуючих, які виготовляє Черкаська механічна дільниця складає більше 100 найменувань.

  Детальніше
 • Трипільська виробнича дільниця виконує роботи з ремонту термоізоляції тепломеханічного обладнання, ремонт та обслуговування вантажопідйомних механізмів, котлоочисні роботи, ремонт обладнання систем паливоподачі, ремонт допоміжного котельного обладнання.

  Детальніше
 • Вуглегірська виробнича дільниця виконує роботи з ремонту допоміжного устаткування турбоагрегатів, обладнання паливно-транспортного цеху і гідрозоловидалення, ремонт допоміжного обладнання котлоагрегатів, ремонт трубопроводів, системи вентиляції в цехах станції, ремонт механічного та електричного обладнання електрофільтрів.

  Детальніше
 • Зміївська виробнича дільниця виконує роботи з ремонту теплової ізоляції тепломеханічного устаткування, обмурівочні роботи, котлоочисні роботи, роботи з ремонту електрообладнання (генераторів, вимикачів ВВН-330, високовольтних двигунів), ремонт пилесистем, пальників та ошиповку екранних труб котлоагрегатів.

  Детальніше